Agentura V, s.r.o. realitní kancelář v Praze 6, specialista na sklady, kanceláře, komerční pozemkyAgentura V, s.r.o. - realitní kancelář v Praze 6

reality@agentura-v.cz                         tel. 604 649 997

 

Pronájem slunný vybavený byt 1 + kk 38 m2 s velkou lodžií v Praze 6, Dědina

Pronájem bytu v ulici Dědinská v blízkosti letiště

Pronájem byt : R01569

Volné od 1.1.2018

 

Nabízíme pronájem zařízeného bytu, ul. Dědinská, Praha 6  Ruzyně v blízkosti letiště Václava Havla

Byt je ve 4 NP bytového domu v klidné ulici na sídlišti Dědina, parkování aut je bezproblémové. Byt je po modernizaci. Sociální zázemí tvoří WC a koupelna s rohovou vanou. Jsou osazena nová okna. Podlaha je z laminátových desek. Vytápění je centrální. Součástí bytu je osluněná lodžie o výměře 7,2 m2 s pěkným výhledem a komora na chodbě. Byt je vybaven nábytkem. Rozkládací dvojlůžko, obývací stěna, křesla se stolkem, drobné regály a police, jídelní stůl a židle. Kuchyňský kout je vybaven linkou s elektrickým vařičem a mycím dřezem dále pak lednicí s mrazicí schránkou. Pod linkou je umístěna automatická pračka. Lokalita je dobře dopravně dostupná. Poblíž jsou zastávky autobusů 119, 191, 510. Nákupní centrum Delta je v docházkové vzdálenosti. V blízkosti je přírodní reservace Divoká Šárka. Volné od 1.7.2016.

 

Pronájem 8 000 Kč/měsíc
Služby 3 500 Kč/měsíc záloha na energie : el. energie, voda, vytápění, teplá voda, odvoz komunálního odpadu, domovní služby .
Jistota od 2x měsíčná nájemné.
Provizi neplatíte !
 

Pohled na stěnu Jídelní stůl Lůžko Okna  Kuchyně Koupelna Schéma  Dům

Podrobné informace k nabídce

Volejte makléře : tel. 603 851 355

 

Agentura V,s.r.o. - pronájmy byty

 

Tisk stránky TISK STRÁNKY