Agentura V, s.r.o. realitní kancelář v Praze 6, specialista na sklady, kanceláře, komerční pozemkyAgentura V, s.r.o. - realitní kancelář v Praze 6

reality@agentura-v.cz                         tel. 604 649 997

 

Pronájem slunný vybavený byt 1 + kk 38 m2 s velkou lodžií v Praze 6, Dědina

Pronájem bytu v ulici Dědinská v blízkosti letiště

Pronájem byt : R01569

PRONAJATO

 

Nabízíme pronájem zařízeného bytu, ul. Dědinská, Praha 6  Ruzyně v blízkosti letiště Václava Havla

Byt 1 + kk 38 m2 s velkou lodžií je ve 4 NP bytového domu v klidné ulici na sídlišti Dědina. Prostory bytu jsou po modernizaci.

Sociální zázemí tvoří WC a koupelna s rohovou vanou. Jsou osazena nová plastová okna. Plovoucí podlaha z laminátových desek. Vytápění centrální. Součástí bytu je osluněná lodžie o výměře 7,2 m2 s pěkným výhledem a sále pak komora na chodbě.

Byt je vybaven nábytkem. Rozkládací dvojlůžko Beddinge z Ikea, obývací stěna, křesla se stolkem, drobné regály a police, jídelní stůl a židle. Kuchyňský kout s linkou, elektrickým vařičem a mycím dřezem. Dále pak lednice s mrazicí schránkou. Pod linkou je umístěna automatická pračka Candy.

Lokalita je dobře dopravně dostupná z pražského okruhu. Parkování aut v ulici je bezproblémové. Z nedaleké zastávky MHD trvá jízda autobusem na metro nádraží Veleslavín ( trasa A ) cca 10 minut. Dobrá dostupnost na letiště autobusem za cca 5 minut. Nákupní centrum Delta je v docházkové vzdálenosti. Nákupní centrum Šestka je cca 15 minut chůze od domu.

V blízkosti se nachází přírodní reservace Divoká Šárka s vodní nádrží Džbán s koupalištěm. Poblíž jsou zastávky autobusů 119, 191, 510.

Volné od 1.1.2018.

Pronájem 10 000 Kč/měsíc
Služby 3 500 Kč/měsíc jako záloha na energie a média ( el. energie, voda, vytápění, teplá voda, odvoz komunálního odpadu, domovní služby ) .
Jistota 2x měsíční nájemné.
Provizi neplatíte !

 

Obývací pokoj Pohodlná křeslaKuchně s pračkou Rozkládací lůžkoVýhled z balkonu KoupelnaMapa oblasti Dědina Pohled na důmPředsíň Schéma

Volejte makléře : tel. 603 851 355

 

Agentura V,s.r.o. - pronájmy byty

 

Tisk stránky TISK STRÁNKY

 

Pronájmy :  Sklady a skladové prostory  |  Kanceláře  |  Výrobní objekty  |  Pronájem pozemků a ploch  | ObchodyByty, domy  | 

Prodeje:  Komerční pozemky Sídla firem Sklady a výroba  |  Byty a RD |   Kanceláře

 Úvod Poptáváme  |   Kontakty  |  O nás English version Poznámka k nabídkám